Ölçüye Göre Çelik Kapı Montajı Nedir
513
post-template-default,single,single-post,postid-513,single-format-standard,bridge-core-2.2.3,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-21.0,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default
 

Ölçüye Göre Çelik Kapı Montajı Nedir

Ölçüye Göre Çelik Kapı Montajı Nedir

Kapı montajı yapılacak alanının ölçülerinin alınması ve bu ölçülere göre çelik kapı imalatının yapılarak monte edilmesi sistemine ölçüye göre çelik kapı imalatı denmektedir. Bu kapılar daireye özel üretilebildiği gibi, beğenilen kapı modeline göre değişiklik göstermekle birlikte, hazır kapılar da ölçüye göre uyarlanabiliyor. Örneğin kapı kolonlarının genişliği çelik kapının ‘kasa genişliğini’ belirlerken, yerden yukarıya yükseklik ‘boyunu’, yandan yana genişlik ise çelik kapının ‘enini’ belirlemektedir.

Marmara Bölgesi’nde, özellikle de İstanbul’da lokal çalışan imalatçı firmalarca daha çok tercih edilen bu sistemin herhangi bir açıdan diğer kapılardan özellik farkı yoktur. Beğenilen modelde özel üretim yapılması müşterilerin kapılarını kişiselleştirmek istemelerinden dolayı da sıklıkla tercih edilir.

Bu sistemde çelik kapı kasası; çelik millerin duvara çakılıp kaynaklanması sureti ile montaj yapılmaktadır.

No Comments

Post A Comment