İnsanlar Güzelim Ahşap Kapılarını Atıp Neden Yerlerine Çelik Kapı Yaptırırlar
516
post-template-default,single,single-post,postid-516,single-format-standard,bridge-core-2.2.3,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-21.0,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default
 

İnsanlar Güzelim Ahşap Kapılarını Atıp Neden Yerlerine Çelik Kapı Yaptırırlar

İnsanlar Güzelim Ahşap Kapılarını Atıp Neden Yerlerine Çelik Kapı Yaptırırlar

Bu sorunun cevabı son derece açıktır: Çelik kapı, daha güvenli olduğuna inanıldığı için yaptırılır. Belki aklınıza takılmış olabilir; elinde balta, ahşap kapı açmaya çalışan hırsızlar var mı ki ahşap kapıyı metale çevirmek yeterli olsun?

Tabi ki hayır. Hırsızlar ve kötü niyetliler az gürültü çıkaran ve kısa süren yöntemlere yönelirler. Demek ki, kapının metalden üretilmiş olması güvenlik için tek başına yeterli bir kriter değildir ve kapıyı güvenli hale getiren başka faktörler de söz konusudur. Ürünlerinin tamamında ‘yüksek güvenlik’ kavramını ön planda tutan firmamız kapılarında, KALE, İTO ve MUL-T-LOCK gibi kilit ürünleriyle artık kapıyı açmaya çalışan kötü niyetlilerin çelik kapılarda da çok zaman harcayıp çok gürültü çıkarmalarını sağlayacak sistemleri uygulamaktadır.

Web sitemizi gezdikçe “neden çelik kapı?” sorusu hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz. Ç

Çünkü ihtiyacınıza yönelik doğru cevabı bulmak çelik kapı gibi uzun ömürlük alışverişlerde oldukça gereklidir.

No Comments

Post A Comment