Hakkımızda
108
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-108,bridge-core-2.2.3,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-21.0,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default
 

Hakkımızda

Çeyrek asırlık tecrübe…

Kurulduğumuz andan bu yana çelik kapı sektöründe gün be gün ürün yelpazemizi ve marka portföyümüzü genişleterek çalışmalarını sürdürmekteyiz.

Albina Çelik Kapı olarak çeyrek asırlık tecrübemizle yaptığımız işlerde her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyetini işleyişimizin merkezine koyduk. İlk günden itibaren iş ortaklarımız ve müşterilerimizle önce güven temeli kurmayı kendimize ilke edindik.

Albina Çelik Kapı olarak korozyona karşı dayanıklı, sağlam ürünler üretirken estetik tasarımına da dikkat etmekteyiz. Ürünlerimizde cam, ahşap, vitray, çelik ve alüminyum gibi materyalleri özel bir noktada buluşturup kapıdaki ve demir işlerindeki klasik anlayışa son vererek ürünlerimize farklı bir kimlik kazandırdık.

Hazır çelik kapı montajı ile faaliyete başlayan Albina Çelik Kapı, gelen talep doğrultusunda 1996 yılından itibaren ürün yelpazesine ferforje, demir doğrama, yangın kapısı ve çelik konstrüksiyon üretim ve montajına da ekledi.

Albina Çelik Kapı olarak bugüne kadar sektöründe öncü birçok markayla iş birliği yaptık. Özellikle son yıllarda inşaat sektörünün de hız kazanmasıyla biz de iş hacmimizi geliştirdik ve günümüzde çalışmalarımıza son sürat devam etmekteyiz.

Untitled-1

Hayalinizdeki projelerinizi birlikte gerçekleştirelim