Çelik Kapıların Özellikleri Nelerdir?
500
post-template-default,single,single-post,postid-500,single-format-standard,bridge-core-2.2.3,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-21.0,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default
 

Çelik Kapıların Özellikleri Nelerdir?

Çelik Kapıların Özellikleri Nelerdir?

Çelik kapılar birçok evin dış kapılarını oluşturan çok korunaklı kapılardır. Çelik kapılar genellikle tahta kapılara göre daha korunaklı kapılardır. Çünkü tahta kapılar ağaçtan yapıldığından dolayı herhangi bir zorlama halinde rahatlıkla açılabilen kapılardır ve koruma kilitleri sadece bir tane olduğundan kilitli olsa da rahatlıkla açılabilen kapılardır. Fakat çelik kapılarda bazen 3’lü kilit bazen 6’lı kilit bazen de çeşitli kapılarda 9’lu kilitleri bulunduğundan kilitli oldukları zaman oldukça güvenlidir.

Çelik kapıların özellikleri nelerdir?

Bunların yanı sıra her ne kadar zorlanırsa zorlansın çok ufak hasarlar ile çelik kapılar kendi sağlığını koruyabilen kapılardır. Çelik kapılar genellikle omega sistemli kademeli delgiler bulunur, emniyet bariyerli bilyalı kilitler bulunur. Bu kilitler sayesinde de kapının güvenliği daha da artmış olur. Çift göbeklik alanları bulunur, çelik kapının içi doludur ve kırılması zordur.

Web sitemizi gezdikçe “neden çelik kapı?” sorusu hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz.

Çünkü ihtiyacınıza yönelik doğru cevabı bulmak çelik kapı gibi uzun ömürlük alışverişlerde oldukça gereklidir.

No Comments

Post A Comment